aboutus

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Unimetro Precision Machinery Co., Ltd Unimetro Precision Machinery Co., Ltd
1 2 3
Unimetro Precision Machinery Co., Ltd
<-Video Images->
نوع کسب و کار: سازنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
اقیانوسیه
در سراسر جهان
مارک های: UNIMETRO، SUNNYOO، GDXH، BOMATEC، چین، UWC
تعداد کارمندان: 80~90
فروش سالانه: 5000000-6000000
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 40% - 50%
دربارهی ما
معرفی

از زمان تأسیس در سال 2007، UNIMETRO بر تحقیق و توسعه و ساخت فناوری اندازه گیری مختصات تمرکز کرده است.ما 15 فناوری اصلی ثبت اختراع را به دست آورده ایم و عنوان شرکت ملی فناوری پیشرفته را کسب کرده ایم.در عین حال، UNIMETRO در زمینه فناوری اندازه گیری کامپوزیت سه بعدی در سطح پیشرو بوده است!

چین Unimetro Precision Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 0
در سال 2016، UNIMETRO فصل جدیدی را در تجارت خارج از کشور باز کرد.در حال حاضر مراکز فروش و خدمات را در بیش از 20 کشور و منطقه در سراسر جهان راه اندازی کرده و به بیش از 2000 مشتری در داخل و خارج از کشور در بیش از 150 صنعت خدمات با کیفیت ارائه می کند.UNIMETRO مصمم است مبتکر صنعت اندازه گیری دقیق شود و بهبود بیشتر دقت تولید را یک ماموریت مادام العمر می داند!

چین Unimetro Precision Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 1
ما گروهی از متخصصان داریم که عاشق حرفه اندازه‌شناسی هستند.ما با دانش فنی حرفه ای تیم و بیش از 10 سال تجربه در صنعت اندازه گیری بصری، صنعت تشخیص 3d-cmm و زمینه تشخیص آنلاین غیر استاندارد، راه حل های اندازه گیری کاملی را به مشتریان ارائه می دهیم.Unimetro با Renishaw، آرایه خارجی، IDS، THK، Panasonic، sentech و سایر شرکت‌های فناوری اندازه‌گیری همکاری می‌کند تا به طور مداوم خط تولید را غنی کند تا راه‌حل‌های خدمات محصول کامل‌تری را برای برآورده کردن نیازهای تشخیص در زمینه‌های مختلف به کاربران ارائه دهد.

چین Unimetro Precision Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 2
مترولوژی Unimetro نه تنها دارای محصولات اصلی مانند ابزار اندازه گیری تصویر، ابزار اندازه گیری مختصات و پروژکتور کانتور است، بلکه دارای اجزای اصلی مترولوژی نوری مانند کنترلر CMM، لنز، سیستم دوربین، خط کش گریتینگ، فیکسچر CMM و CMM، سیستم منبع نور است. ، و غیره.
مشتریان ما به طور گسترده در سخت افزار، قالب، برد مدار، قطعات الکترونیکی، محصولات پلاستیکی / لاستیکی، قطعات مهر زنی، ساعت ها و ساعت ها، اتصال دهنده ها، ابزارهای تست خودرو، تولید خودرو، تست صفحه نمایش لمسی و سایر زمینه ها، آزمایش بطری خالی و سایر صنایع توزیع می شوند. .در تضمین کیفیت، طراحی محصول، کنترل فرآیند و سایر پیوندهای مهم، به شریک قابل اعتماد بسیاری از شرکت های شناخته شده تبدیل شده است.

چین Unimetro Precision Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 3

15 20 150 2000
ثبت اختراع اصلی کشورها و مناطق کاربرد صنعت مورد مشتری
PATEHT چیدمان کاربرد مورد
Visual Measurement Machine
Visual Measurement Machine
Visual Measurement Machine
Visual Measurement Machine

تاریخ

یونیمترو که در سال 2007 تاسیس شد، شروع به ساخت دستگاه اندازه گیری بینایی کرد.ما برای سالها تجربه در خط مقدم صنعت مترولوژی چین بوده ایم و بهترین منابع را در این صنعت ادغام کرده ایم.تا به امروز ما هزاران دستگاه اندازه‌گیری بینایی و دستگاه مختصات سه‌بعدی را در چین ساخته و فروخته‌ایم و بهترین زنجیره تامین را داریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه محصولات ما به بهترین کیفیت ممکن برای مشتریان خود می‌رسند.
و ما سرعت و نوآوری خود را متوقف نکردیم، هنگامی که یک خط تولید کامل برای اندازه‌شناسی ایجاد کردیم، فروش خارجی را در سال 2012 آغاز کردیم. با همکاری متفاوت با کارخانه‌ها و کارشناسان اندازه‌شناسی در سطح جهان، محصولات را به استاندارد بین‌المللی ارتقا دادیم.
Unimetro اندازه‌شناسی جهانی را ایجاد می‌کند، ما راه‌حل اندازه‌شناسی جهانی را در طیف گسترده جهانی ارائه می‌دهیم.ما بهترین اندازه‌شناسی را در جهان نمی‌سازیم، اما متعهد می‌شویم که اندازه‌شناسی را با بهترین عملکرد قیمت بسازیم.

سرویس

ما بهترین راه حل اندازه شناسی و خدمات OEM را برای مشتریان خود ارائه می دهیم، همچنین پشتیبانی فنی و تجاری را ارائه می دهیم.همکاری با یونیمترو بهترین ورودی برای تجربه بیشتر از محصولات درجه یک مترولوژی چین است.
پشتیبانی آنلاین از راه دور، نصب در محل، آموزش فنی، خدمات مشاوره اندازه‌شناسی همگی از Unimetro در دسترس هستند.ما صادرات حرفه ای داریم، بخش قبل از فروش و پس از فروش برای همکاران خود، حرفه ای ترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود ارائه می دهد.
برای اطلاعات بیشتر یا پشتیبانی لطفا با نمایندگان یا بخش صادرات ما تماس بگیرید.

تیم ما

ما تولید، تحقیق و توسعه، خدمات قبل و پس از فروش، صادرات و بخش مشاوره داریم، این اطمینان را می دهد که مشتریان ما بهترین تجربه همکاری را دارند.
Unimetro همچنین دارای 2 شعبه در هنگ کنگ است تا کانال خرید راحت تری را برای خریداران ارائه دهد.مشتریان فقط باید سفارش، پرداخت یا اعتبار اسنادی را مستقیماً به حساب شعبه هنگ کنگ ما ارسال کنند و ما صادرات به سایت مشتریان را ترتیب خواهیم داد.پرهیز از فرآیند سخت و پیچیده ارزی چین.مشتریان یا فروشندگان به راحتی می توانند محصولات ایده آل را در زمان بسیار کوتاه تری به دست آورند.برای فروشندگان برای مدیریت برنامه فروش و سهام بسیار انعطاف پذیرتر است.

چین Unimetro Precision Machinery Co., Ltd نمایه شرکت 0

اطلاعات تماس