خانه

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

چند کلمه در مورد ما
چین Unimetro Precision Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
چین Unimetro Precision Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
چین Unimetro Precision Machinery Co., Ltd نمایه شرکت
1 2 3

Unimetro Precision Machinery Co., Ltd

UNIMETRO PRECISION MACHINERY CO.، LTD

Unimetro ، کارشناس اندازه گیری و مشاور کنترل کیفیت و مدیریت.

از آنجا که در سال 2008 تاسیس شده، Unimetro همیشه به دنبال تحقیق، توسعه و تولید تکنولوژی و محصولات تولیدی بوده است. به خصوص برای 3D Composid 2D Unimetro رهبر صنعت است.

تیم ما حرفه ای و پرشور است که بیش از 10 تا 20 سال تجربه در صنعت مترولوژی دارد. ما از دانش و تجربه ما برای ارائه بهترین راه حل های اندازه گیری برای مشتریان و توزیع کنندگان خود استفاده خواهیم کرد و این آخرین در فرایند انتخاب مدل، حمایت از فن آوری، خدمات پس از فروش و خدمات آموزش مداوم است.


Unimetro با بسیاری از شرکت های حرفه ای همکاری می کند و برای ایجاد محصولات یا راه حل های بهتر به یکدیگر همکاری می کند و می گوید که ما می توانیم خط تولید کامل را ارائه دهیم تا نیازهای اندازه گیری مختلف مشتریان مختلف را ارائه دهیم. بعضی از علامت های تجاری ما به عنوان لیست شده است: Renishaw، آرایه خارجی، IDS، THK، پاناسونیک، Sentec، و غیره ...

محصولات Unimetro به طور گسترده ای در صنایع مختلف مانند فلزات، قالب سازی، PCB، الکترونیک، پلاستیک، پرس، صنعت آبزیان، اتومبیل ها و ال سی دی استفاده می شود. محصولات ما شرکای مورد اعتماد در فرآیند کنترل کیفیت، طراحی محصول و کنترل فرآیند در کارخانجات مشتریان هستند.

Unimetro حفظ ایمان با کیفیت بالا و بهترین خدمات، ارائه محصولات و راه حل های بهتر برای توزیع کنندگان و مشتریان ما در سراسر جهان است.

دستگاه اندازه گیری VMM

سیستم بازرسی ابزار جهانی

RANGER600

سری ULTRA

دستگاه اندازه گیری بصری اتوماتیک CNC

سری EXTRA

ماشین اندازه گیری بصری دستی

HE سری

ماشین آلات اندازه گیری بصری اتوماتیک CNC نوع گانتری

ماشین اندازه گیری CMM

سری کروزر

پل سه بعدی ماشین اندازه گیری CMM مختصات

ناوبر سری

دستگاه اندازه گیری مختصات 3D Gantry 3D

سری معجزه

ماشین مدل 3D Codine Mold Industry

برنامه گسترده

با توجه به طراحی ساختار سبک وزن، دستگاه اندازه گیری بینایی سری EXTRA دامنه وسیعی از نرم افزار را ارائه می دهد. سری EXTRA قادر به استفاده در آزمایشگاه ها، اتاق های اتاق کنترل QC، حتی مرکز تحقیق و توسعه است که فضای واقعا محدوده ای را به عنوان دستگاه اندازه گیری دقیق روی میز ارائه می دهد. در عین حال، دقت فوق العاده اندازه گیری سری EXTRA باعث می شود که آن را با نیازهای دقیق اندازه گیری سازگار سازید. این دستگاه اندازه گیری قدرتمند برای فلزات، الکترونیک، محصولات 3C، PCB یا صنایع پلاستیک و غیره است.

دربارهی ما

UNIMETRO به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را بسازید!
UNIMETRO سازنده حرفه ای مترولوژی با بیش از 10 سال تجربه است. ما محصولات با کارایی بالا با قیمت مناسب ارائه می دهیم. همکاری های حرفه ای از بازار جهانی همیشه خوش آمدید برای پیوستن به ما و UNIMETRO همیشه بهترین پشتیبانی بازاریابی و فنی را ارائه می دهد.

خدمات ما

UNIMETRO به ارائه بهترین محصولات و راه حل های مترولوژی اختصاص داده است، همچنین بهترین خدمات پس از فروش را ارائه می دهد. پشتیبانی آنلاین رایگان، ارتقاء نرم افزار رایگان و واکنش سریع پس از salesservice، رضایت مشتریان و نمایندگی های خود را تضمین می کند.

بازار جهانی

نمایندگان مجرب و یا توزیع کنندگان در سراسر جهان استقبال می شود و ما به طور کامل در مرحله تجاری و فنی ارائه می دهیم. UNIMETRO همیشه بهترین محصولات را با بهترین قیمت و بهترین خدمات ارائه می دهد.

نصب و راه حل های ویژه اندازه گیری

UNIMETRO برای سرویس های نصب شده برای توزیع کنندگان ما در دسترس است.

با تشکر از تیم فنی حرفه ای UNIMETRO، ما نیز قادر به انواع راه حل های خاص اندازه گیری و یا دستگاه های مختلف، لطفا با مهندس ما مشورت اگر شما نیاز به چنین نوع.

شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : UNIMETRO، SUNNYOO، GDXH، BOMATEC، چین، UWC

تعداد کارمندان : 40~50

فروش سالانه : 5000000-6000000

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

تاسیس در سال 2007، Unimetro از ساخت دستگاه اندازه گیری چشم انداز آغاز. برای سال تجربه ما به خط مقدم صنعت اندازه شناسی چین شده است و یکپارچه همه بهترین منابع در صنعت است. تا به امروز ساخته شده است و هزاران نفر از دستگاه اندازه گیری دید فروخته شده و 3D مختصات ماشین آلات در چین، و بهترین زنجیره تامین برای اطمینان از تمام محصولات ما رسیدن به بهترین کیفیت ممکن برای مشتریان است.

و ما پناهگاه متوقف سرعت و نوآوری ما، زمانی که ما ایجاد یک خط تولید کامل برای اندازه گیری دقیق ما فروش خارجی در سال 2012. آغاز شده با متفاوت از همکاری با کارخانه جهان گسترده و کارشناسان اندازه شناسی ما محصولات خود را به یک استاندارد بین المللی بهبود یافته است.

Unimetro باعث می شود اندازه شناسی جهانی، ما ارائه می دهیم راه حل اندازه شناسی جهانی در طیف گسترده ای جهان است. ما بهترین اندازه شناسی در جهان ایجاد نمی کند، اما ما متعهد به ساخت اندازه شناسی با بهترین عملکرد قیمت.

خدمات شرکت

ما ارائه بهترین راه حل اندازه شناسی و سرویس های نصب شده برای مشتریان خود، همچنین پشتیبانی فنی و تجاری. همکاری با Unimetro بهترین ورودی برای تجربه بیشتر در رتبه بندی، محصولات با اندازه شناسی چینی است.

آنلاین از راه دور حمایت، بر روی نصب و راه اندازی وب سایت، آموزش فنی، خدمات مشاوره اندازه شناسی همه از Unimetro در دسترس است. ما شده اند صادرات حرفه ای، قبل از فروش و خدمات پس از فروش برای همکاران بخش ما، ارائه می دهد محصولات حرفه ای ترین و خدمات برای مشتریان خود.

برای اطلاعات بیشتر و یا پشتیبانی با ما تماس بگیرید نمایندگان ما یا بخش صادرات.

شرکت تیم

ما تولید، تحقیق و توسعه، قبل و خدمات پس از فروش، صادرات و مشاوره بخش، مشتریان را تضمین ما بهترین تجربه همکاری.

Unimetro همچنین 2 شاخه در هنگ کنگ، باید به ارائه کانال خرید راحت تر برای خریداران. مشتریان تنها باید برای ارسال سفارش، پرداخت و یا L / C به طور مستقیم به حساب واحد هنگ کنگ ما، و ما ترتیب صادرات به سایت مشتریان. اجتناب از روند ارز خارجی سخت و پیچیده از چین می باشد. مشتریان و یا فروشندگان آسان تر برای به دست آوردن محصولات ایده آل در زمان کوتاه تر است. خیلی بیشتر قابل انعطاف برای فروشندگان برای مدیریت برنامه فروش و سهام.